هلدینگ آرین سازه با هدف طراحی ، ساخت و اجرای پروژه های انبوه سازی ساختمان در سال 1384 تاسیس شد . این شرکت با هدف جذب سرمایه و ایجاد پروژه های سود آور و زود بازده به همراه ضمانت سرمایه گذاری بالغ بر صدها هزار متر مربع پروژه های مسکونی ، تجاری ، اداری انجام داده است .

شرکت آرین سازه در طی شانزده سال مجموعه ای از شرکتهای وابسته در زمینه ساختمانی در حوزه مواد اولیه ، مهندسی و طراحی تاسیس کرده است که به شرح زیر است

  • هلدینگ ساختمانی ارین سازه
  • شرکت تعاونی توسعه ساخت ستاره همت غرب
  • شرکت مهندسی مشاوران ماندان
  • شرکت سورن اطلس
  • کارخانه فولاد امیر قم

تعاونی توسعه ساخت ستاره همت غرب به منظور فراهم کردن بستر سرمایه گذاری برای علاقه مندان حوزه انبوه سازی در سال 1397 و طی قرارداری فی مابین آرین سازه و تعاونی تشکیل گردیده است

کارخانه فولاد امیر قم به منظور تولید اسکلت های مورد استفاده در پروژه های شرکت و بی نیازی از پیمکانکاری خارج از مجموعه ایجاد شده است .

شرکت سورن اطلس در زمینه واردات آسانسور ، تهویه مطبوع ( چیلر ، فن کوئل ، هواساز ) ، پنجره های دو جداره با استاندارد اروپایی فعالیت میکند .

افتتاح فولاد امیر قم
افتتاح فولاد امیر قم توسط وزیر و استاندار قم

پروژه ها

برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به پروژه های انجام شده میتوانید با ما تماس حاصل فرمایید همچنین برای مقایسه پروژه ها با یکدیگر میتوانید فروش امتیاز پدافند هوایی ارتش مقایسه و مزایا را مطالعه بفرمایید .

اطلاعات تاسیس شرکت

اطلاعات شرکت ساختمانی و مهندسی آرین سازه رابین بدین صورت میباشد .

تاریخ تاسیس 1384/02/09

شماره ثبت 5079 سهامی خاص

سرمایه شرکت : 516,000,000,000 میلیارد ریال

مدیر عامل : دکتر مسعود عبدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید